Kurban Bayramına Kavuştuk / ADANA ANIL AUTO (Adana Kiralık Araba)

KURBAN BAYRAMINA KAVUŞTUK!

Kurban Bayramı 31 Temmuz Cuma günü başlıyor.
Kurban Bayramı 31 Temmuz Cuma günü başlıyor.

Öncelikle, ANILAUTO.com / AdanaKiralikAraba.com olarak, tüm İslam aleminin, mübarek Kurban Bayramını tebrik eder, yüce Allah’tan mübarek olmasını dileriz.

Bayram demek, barış ve kardeşlik demektir. Bayram demek, hatırlama, hatırlanma, heyecan ve huzur demektir. Bu zor günlerimiz elbet geçecek. İlerideki bayramları görebilmek için, bu bayram evde kalın, sağlıklı kalın. Kurban Bayramı’nız kutlu olsun.

Küslerin barıştığı, ayrı düşenlerin kavuştuğu, safların sıklaştığı, umutların tazelendiği, yüreklerin heyecanla çarptığı bir bayrama daha ulaştık.

Sevgi ve saygının daha da güçlendiği, hoşgörü ve dayanışma duygularının pekiştiği, aile ve milletimizin birleştirici özel günlerinden olan bayramımızın tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini diliyor; yurt içinde ve yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız ile tüm İslam aleminin bayramını kutluyoruz…

 

Bayram Namaz Saati
Bayram Namazı; İl İl Saatler

BAYRAM NAMAZI  SAAT KAÇTA KILINACAK?

Arefe günü yarın kılınacak bayram namazı için, saatler Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından belirlendi. Bu bayram sosyal mesafe kuralları kapsamında gerçekleşecek olan bayram namazı, Kovid-19 tedbirleri nedeniyle buruk geçen Ramazan Bayramı’nın ardından heyecanla bekleniyor… İşte bayram namazı saatleri: Adana’da 06:15, Ankara’da 06:19, İstanbul’da 06:33, İzmir’de 06:45’de idrak edilecek.

Tüm illerin Bayram günü namaz saatlerine şuradan ulaşabilirisniz;

bayram namaz saatleri

 

 

En güzel Kurban Bayramı mesajları 2020

Bayram Mesajları
Bayram Mesajları

En güzel bayram mesajlarını sizler için hazırladık. Eş, dost, akraba ve sevdiklerinize gönderebileceğiniz güzel, farklı, resimli Kurban Bayramı mesajlarını haberimizde bulabilirsiniz. İşte sizler için derlediğimiz SMS olarak gönderebileceğiniz, Facebook, Twitter, sosyal medyada paylaşabileceğiniz en güzel bayram mesajları.

bayram mesajları 1

bayram mesajları 2

ADANA ANIL AUTO (Adana Kiralık Araba) domain adreslerimiz:
AdanaKiralikAraba.com     AnilAuto.com     ANILAUTO.com

 

anasayfa

Yazı ile İlgili Yorumlar
  • Bayram namazlarında omuz omuza saf tutacağımız günlere kavuşmak dileğiyle, cümlemizin bayramı mübarek olsun inşallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir